يکشنبه, 29 دی 1398
  • ساعت : ۸:۳۳:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 270
  • کد خبر : ۳۵۴۹
برگزاری جلسه اخلاق اداری و سبك زندگی در شركت آبفا شهری استان سمنان
برگزاری جلسه اخلاق اداری و سبک زندگی در شرکت آبفا شهری استان سمنان
به گزارش روابط عمومی آبفای استان بمنظور ارتقاء وآگاهی هر چه بیشتر همکاران شرکت ، پنجمین جلسه دوره آموزشی اخلاق اداری و سبک زندگی اسلامی با محوریت ، گرامیداشت دهه امامت و ولایت و ولادت .....

به گزارش روابط عمومی  آبفای استان بمنظور ارتقاء وآگاهی هر چه بیشتر همکاران شرکت ، پنجمین جلسه دوره آموزشی اخلاق اداری و سبک زندگی اسلامی با محوریت ، گرامیداشت دهه امامت و ولایت و ولادت با سعادت امام علی النقی الهادی ( ع ) در ستاد شرکت برگزار گردید .

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اکرمی مدرس حوزه ودانشگاه ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت امام علی النقی الهادی( ع ) در مورد روز غدیر اظهار داشت :  حادثه غدیر حساس ترین مقطع تاریخ اسلام است و واقعا صراط مستقیم و همان مکتب حق و مکتب ناجیه ( نجات یافته و سعادت بخش ) بوده و هست که پیغمبر اسلام آن را بنیان نهاد .

اکرمی در باره اهمیت غدیر تاکید نمود : غدیر حادثه ای است که ثمره یا میوه نبوت و رسالت نبی مکرم اسلام است فقط یک واقعه تاریخی نیست بلکه ضامن بقاء آینده اسلام است که خداوند متعال به پیغمبرش دستور داد تا به آن عمل نماید . غدیر اعتقاد ما و اساس دین ما است ، وحافظ گذشته وضامن بقاء آینده اسلام است برنامه ای که به اراده خداوند منان بوده ، اعلان کننده آن پیامبراکرم ( ص ) و مجری این طرح و اراده دوازده معصوم هستند ، غدیر یعنی ولایت فقیه ، و معرفی الگو ها و معیارها می باشد .

 

وی افزود: غدیر فقط برای گذشته نیست بلکه برای امروز و آینده ما است ، غدیر یعنی انتخاب مذهب و انتخاب یک اعتقاد، اختلاف بد است و باید فاصله ها و اختلافات کم شود و دقت شود که اصل دین از بین نرود ،.تقرب بین مذاهب ها به معنای از بین رفتن اعتقادات و تفکرها نیست .تمام انبیاء و ائمه معصومین نسبت به روز غدیر اهتمام داشتند و این سیره جاریه تمام ائمه معصومین است .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.11.0
    V5.3.11.0