يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۲۱:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 518
  • کد خبر : ۳۵۶۵
مراسم تجلیل و نشست ائمه جماعات شركت آبفای شهری استان و معرفی واحد برتر نمازی برگزار گردید
مراسم تجلیل و نشست ائمه جماعات شرکت آبفای شهری استان و معرفی واحد برتر نمازی برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی استان این مراسم با حضور حجت الاسلام شمس الدین مشاور محترم استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و ائمه جماعات شرکت آبفای استان و .....

به گزارش روابط عمومی استان این مراسم با حضور حجت الاسلام شمس الدین مشاور محترم استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و ائمه جماعات شرکت آبفای استان و دکتر طاهری مدیرعامل و معاونین و مدیران و کارکنان شرکت در سالن همایش شرکت برگزار گردید .

دکتر محمدرضا محسنی با بیان این خبر افزود بر اساس برنامه های ابلاغی از سوی ستاد اقامه نماز و توافق نامه سال 1398 برنامه تجلیل از خادمان و فعالان نماز بر اساس دستورالعمل مصوب شورای اقامه نماز از تعداد 22 فعال و خادم نماز تقدیر بعمل آمد .

دراین جلسه حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مشاورمحترم استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط شرکت آب وفاضلاب استان برای احیای فرهنگ نماز بر انجام کارهای جدید و لزوم برنامه ریزی مناسب برای استفاده از زمان و اولویت بعدی کارها تاکید نمودند .

دکتر محسنی دبیر شورای اقامه نماز شرکت ضمن خیر مقدم به کلیه فعالان و خادمان نماز با اعلام نتایج ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از فعالیت های نماز شرکت و کسب رتبه اول با لوح تقدیر ویژه را مرهون زحمات همه پرسنل و مدیران خصوصا مدیرعامل محترم و ائمه جماعات و اعضای شورای اقامه نماز دانست و از تلاشهای همه همکاران تقدیر نمود . براساس ارزیابی ستاد اقامه نماز استان شرکت برای اولین بار توانسته است امتیاز حداکثر 100 درصد را در ارزیابی فعالیت های نماز بدست آورد همچنین در این مراسم از مدیر و دبیر و امام جماعت  امور شهرستان سمنان بعنوان واحد برتر نمازی تقدیر بعمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0