• EN
  • ساعت : ۱۲:۳۰:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 451
  • کد خبر : ۴۶۳۵
با حضور مدیر كل دفتر مدیریت عملكرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان انجام شد
با حضور مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان انجام شد
جلسه شورای معاونین با حضور دکتر شریفی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان، دکتر طاهری مدیر عامل شرکت آبفای استان و اعضای شورای ....

جلسه شورای معاونین با حضور دکتر شریفی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان، دکتر طاهری مدیر عامل شرکت آبفای استان و اعضای شورای معاونین شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان ضمن تشکر از زحمات کلیه مسئولین و مدیران شرکت بیان کرد: در سال های  گذشته در شرکت آب وفاضلاب شهری و و  روستایی زحمات زیادی کشیده شده و  تلاش نموده اند تا ما امروز به چنین جایگاهی برسیم و چنین شرایطی داشته باشیم ،  به همین منظورقدردان زحمات همه آن بزرگواران باید بود .

 وی  با اشاره به  یکپارچگی شرکت آب و فاصلاب استان سمنان تصریح کرد: این تصمیم  از سوی وزارت نیرو گرفته شده است  و شرایطی فراهم گردیده  تا خدمات رسانی بهتر و ساماندهی امور پس از یکپارچه سازی در حوزه شهر و روستاها را داشته باشیم.

دکتر شریفی با تاکید بر اینکه  مهمترین نیازهایی که امروزه در جامعه وجود دارد بستر توسعه  است و آن را  از ضروریات زندگی دانست و افزود: ما در شرایطی بسر می بریم و در استانی در حال خدمت هستیم که اهمیت موضوع آب یکی از اولویت های اصلی استان می باشد و با  توجه و تمرکز به این موضوع همراهی مسئولین را  می طلبد و قبل از اینکه ما همراهی مسئولین فرا سازمانی را بخواهیم باید در درون سازمان خودمان  به وحدت و اتحاد برسیم  و می بایست در اولین اقدام   یکپارچه سازی برنامه محور پیش برویم و به دنبال برنامه های مدون باشیم  بنابر این اگر برنامه ای وجود داشته باشد آیندگان هم می توانند راه ما را ادامه دهند.

در ابتدای جلسه محمد طاهری ضمن  خیر مقدم و توفیق روز افزون برای همه مسئولین و همکاران افزود: پس از یکپارچگی که از 16 فروردین عملا کار شرکت  آغاز  شد  و با توجه به شرایطی که بیماری کرونا در استان پیش آمد محدودیتهای داشتیم هم  برای حضور همکاران و هم تعداد جلسات و نحوه برگزاری جلسات با وجود کلیه  محدودیت های اجتماعی مشارکت خیلی خوبی در شرکت انجام شد.

طاهری یاد آور شد: در یک بازده زمانی تقریبا یک ماهه موضوع چارت نیروی انسانی و تشکیلات که مهمترین سرمایه سازمانی است جانمایی و چیدمان شد.

 در ادامه مدیر عامل شرکت تصریح کرد: معاونت ها در شرکت  مستقر شدند و عمده کار انجام شد و از توان و پتانسیل نیروی انسانی هم در شهری سابق وهم در روستایی سابق،  سعی بر این شد که رضایتمندی نسبی هم در بحث چیدمان نیروی انسانی و چه در جانمایی صورت پذیرفت و خوشبختانه شرکت به یک روال تقریبا ثابتی رسید.

طاهری در مورد اهمیت  و حوزه کاری شرکت تاکید نمود: ما یک  شرکت خدماتی هستیم و خدمات ما هم به نوعی  است که کل شبانه روز خدمات آب شرب به مردم عزیزمان در شهرها و روستاها انجام می شود که  لحظه ای توقف در ارائه خدمات، مسلما  می تواند تبعات خیلی زیادی را داشته باشد که خوشبختانه در این مدت در خدمات رسانی شرکت  مشکلی وجود نداشته است.

 

در خاتمه جلسه طاهری ابراز امیدواری کرد که بتوانیم  با همکاری کلیه کارکنان  در خدمت به مردم شریف و عزیزمان در سراسر استان گام های موثری برداریم  و همچنین از رهنمودهای سازنده  استاندار و مسئولین استانداری سمنان همانند گذشته  بهره ببریم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0